niedziela, 6 marca 2016

Miętówka czyli setny post :)


Druga lalka, którą zrobiłyśmy w teamie z Des  :)  podoba mi się to coraz bardziej :) 


 Czy trzeba tu coś więcej dodawać? Zdjęcia chyba mówią wszystko za mnie :)


 - oraz setny opublikowany post. W zasadzie to podziwiam siebie samą, za wytrwałość i nawet regularność i że nadal mi się chce :) Brawo ja ;)

Ślicznej Miętusi spam ciąg dalszy:Ponieważ ogarnęłam już Miętówkę, będę mogła się skupić na pulisiach przez krótką chwilę, nadrobić braki w asortymencie sklepowym :)  Krótką, bo jeszcze dwie ślicznoty do adopcji czekają na ekstra ciuszki, mam również nowych gości i oni też wymagają uwagi. Sama nie wiem, co w ręce najpierw wziąć, wszystko pilne i na wczoraj, a tu się tak sprawy codziennie układają, że na szycie jest jeszcze mniej czasu niż kiedyś. Myślałam, że to niemożliwe, a jednak.
 Enyłej, nowe posty niedługo, WIPów i fotek z ciuszkami jednak trochę mam, coś tam na boku zawsze dziubię a czekałam z tym setnym postem właśnie na tą ślicznotę, żeby tak wyjątkowo bardziej było, taka ładna okrągła rocznica musi mieć ładną oprawę ;)
8 komentarzy:

 1. O mamuniuuu jaaaakiee cudeeeeeńkooo !!! Mów natychmiast jak kapelutek skleciłaś i skąd takie cudne różowe futerko , normalnie zaraz ómrę z zachwytu !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :D kapeutek zanabyty całościowo i pod niego te róże wszelkie, a futerko ze szlafroczka z przeceny :D nie ómieraj bo ja czekam na zdjęcia barbiów nadal :>

   Usuń
  2. *chowa się ze wstydu to torby* co z tego że wczoraj padało , jak nic nie dało rady zrobić :( ...

   Usuń
 2. No doooobra, ale pamiętaj - widzeu Cieu :> i nadal czekam :> ;) a z tego wszystkiego chyba w końcu kupię jedną na podmiankę i wreszcie będę musiała zacząć szyć na barbie też ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam szczery zamiar dziś zrobić jakieś zdjęcia , czym kciuki żeby wreszcie się udało ;)

   Usuń

będzie mi miło :)