środa, 23 grudnia 2015

Merry Christmas everyone :)

Ja i mój inwentarz plastikowy życzymy wszystkim wesołych świąt, spokojnych, bez zgagi fizycznej i moralnej ;) oraz szczęśliwego Nowego Roku i udanego Sylwestra gdziekolwiek
i z kimkolwiek będziecie. Oraz życzymy Wam i sobie nawzajem kolejnego roczku lalkowego, równie udanego i przyjemnego co ten miniony. 
 
Delegacja plastikowa załapała się na focię:A dziewczynki moje małe nawet na imprezkę, testują rement, który udało mi się wygrać w losowance na fb :) mają więc chyba nawet taką swoją namiastkę kolacji wigilijnej połączonej z oblewaniem roczka na blogu i z "urodzinami" Sherry...


Do zobaczenia w 2016 roku, będzie się działo ooooojjjjj będzie :)


For all of my non-polish readers - we all, my and my dolls, wish you a merry, merry Christmas and a happy New Year. I hope to see you here in 2016, because it will be a year of big, fantastic changes and beginning of something new for me, something dolly of course ;)  and I would like you to join me it these moments :)  Merry Christmas everyone :)

6 komentarzy:

 1. Hi Magni, Merry Christmas to you and your plastic/resin crew, I look forward to your posts in 2016 :-). Greetings from Belgium!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych, spokojnych świąt i wszystkiego najlepszego w nowym roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego lalkowego :D !!!

  OdpowiedzUsuń

będzie mi miło :)